Yazan : steven_stiffler 29 Kasım 2015 Pazar


İki keyifli, bir hareketli, bir de lüzumsuz filmle devam edelim. Dördü de birbiriyle çok alakasız tarzda film. Man Up ile komedi ve romantizm, The Vow ile romantizm, Son of a Gun ile aksiyon, About Cherry ile de meme ihtiyacı giderilebilir. Zira Ashley Hinshaw güzel kız. Tabi bana Ashley Hinshaw ya da Simon Pegg ile bir ortam teklif etseler ben Simon Pegg'i seçerim. Adamın hammaddesi, Harry Kane ile birlikte favori İngiliz vatandaşım.

Önce aksiyonla başlayalım. Çünkü benim hayatımda pek olmayan bir şey. Hapishane filmi girişiyle başarılı, suç filmi gelişmesi ve sonucuyla izlenebilir bir film. Basit gibi gözüken, yer yer etkileyici sahneler barındıran bir hikaye olmuş. Aksiyonu da abartı değil, dozunda buldum. Başta dediğim gibi; benim hayatımda dozunda bir aksiyon bile yok. Ewan McGregor'ın canlandırdığı karakteri de sevdim. Tipik hapishane filmi abisi. Hapishane filmi demişken; geçenlerde Oz'u bitirdim. İzlediğim en güzel dizilerden.

Simon Pegg dolayısıyla eğleneceğimi tahmin ediyordum, yine yanıltmadı. Çok eğlendim. Kendime dair küçük detaylar keşfettim. Tam böyle pozitif bir film izlemeye ihtiyacım vardı, çok iyi geldi. Fuck the past diyorum, Simon Pegg'i seviyorum. Harika şarkı seçimleri de bonusu. Bu filmi önerdiğim ve izleyen arkadaşlar beğendi. Türü seven mutlaka beğenecektir.

Gerçek bir hikayeden alıntıymış, acayip duygu dolu anlar yaşamak için tercih edilebilir. Benim gibi romantikler sever. Ağırlıklı olarak kızlara hitap ettiğini düşünüyorum. Kızlar böyle romantik hikayelere bayılır ama böyle romantik bir ilişki bulduklarında da terkeden kişi olurlar. Ben de The Vow'daki gibi seviyordum ama bana hiç şans tanınmadı. Şu repliğiyle yüreğimi dağlamıştır :


Zor dostum.

Sektörü "alan memnun, satan memnun" şeklinde anlatmış, pek de dramatik bir yanı olmayan bir film olmuş. Ashley Hinshaw çok güzel kız ama ses tonu ne öyle ? James Franco'nun hep biraz bu filmdeki karakterine yakın bir adam olduğunu düşünmüşümdür ama yine de böyle bir yapımda oynamasını yakıştıramadım.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -