Yazan : steven_stiffler 7 Kasım 2015 Cumartesi


Roma'daki maç çok keyifliydi. Rosenborg savunma hattı ve kalecisiyle çok kazma izlenimi veriyor. Lazio için kolay bir deplasman oldu. Filip Djordjevic geçen sezona iyi başlamış, sakatlıktan sonra toplayamamıştı. 2 gol birden atmasına sevindim. Erken attı, bir hattrick neden olmasın dedim ama olmadı. Özellikle ilk gol Fernandao tarzı bir duran top golüydü. Ravel Morrison'ı İngiltere'den çok severim. Lazio'da rotasyon oyuncusu olacağı çok netti ama şöyle ilk 11 oynadığı maçlarda performansını arttırması gerek. Abdoulay Konko da az oynuyor ama bu maçta oldukça iyiydi. Onazi maçın en iyi oyuncularındandı. Kishna Milan maçında gol attıktan sonra bu maçta da asist yaptı. Derbide kesinlikle Kishna oynamalı. Lazio, Dnipro maçından en az 1 puan alıp üst turu garantiler. Keita gördüğü kırmızı kartla cezalı duruma düştü. Hoedt'in attığı ve sayılmayan, derslik bir ofsayt pozisyonu var.

Rosenborg : Hansen; Svensson, Reginuissen (33' Bjordal), Eyjolfsson, Skjelvik; Jensen, Selnaes, Midtsjo (62' Konradsen); Helland, Mikkelsen, Soderlund (66' Viljalhmson).

Lazio : Berisha; Konko, Hoedt, Gentiletti, Radu; Cataldi, Onazi; Candreva (46' Keita), Morrison (75' Mauri), Kishna; Djordjevic (66' Matri).

Sarı Kartlar : Radu, Kishna

Kırmızı Kart : 83' Keita.

Goller : 9' ve 29' Djordjevic.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -