Yazan : steven_stiffler 27 Kasım 2015 Cuma


Net iyi futbol oynadık ya! Rakip çok güçlü olmasa da grubun sürpriz takımıydı. Grupta iddialı duruma gelmek kazanmaktan geçiyordu. Deplasmanda oynamamız gerektiği gibi bir oyun oynadık. Üstelik rakibin alışık olduğu bir zemin ve hava şartlarına rağmen. Kısa süren belli başlı zaman dilimleri haricinde oyunun hakimiyeti bizdeydi. Ozan - Diego - Souza üçlü orta sahası çok formdaydı ve taraftarı da ilk defa bu kadar tatmin eden bir orta üçlü performansı izledik. Kanatlarda Alper çok etkili, Nani biraz tepki çekse de bana göre iyiydi. Gökhan Gönül başarılı, Hasan Ali bu kez az ofansif oynasa da yine de olumlu işler yaptı. Kjaer ve Alves'e çok iş düşmemiş gibi gözükse de ikili yine sarı kartlarını görmeyi ihmal etmedi. Fabiano direkten dönen şutta çok önde olması haricinde güven verdi. Bu adama da entresan bir sevgi beslemeye başladım. Tam bir takım oyuncusu imajı çiziyor. Molde'nin kalecisini de beğendim. Farklı spiker-yorumcuyla çok daha keyifli bir maç olabilirdi. Fernandao'nun attığı golde gol olmadan sevinmeye başladım. Çok net, tertemiz atılmış bir goldü. İlk pastan, Alper'in son ortasına kadar tekrar tekrar izlenesi bir gol attık. Ozan'ın da iyi oyununu golle süslemesine ayrıca sevindim. Volkan Şen oyunda kaldığı kısa sürede yine etkisini gösterdi. Kadlec ise futbolla çok alakası yokmuş gibi bir izlenim verdi, acilen kafayı toparlaması gerekiyor. Şu stopersizlikte göndermek olmaz ama böyle maçlarda daha sık şans verilerek hazır tutulmalı. Celtic'i yenip grubu lider tamamlarız diye düşünüyorum ama erken havaya girmek pahalıya mal olabilir.

Molde : Horvath; Linnes, Toivio, Forren, Rindaroy; Singh, Hestad (76' Hestad), Hussain; Svendsen (86' Gabrielsen), Elyounussi, Gulbrandsen (46' Kamara).

Fenerbahçe : Fabiano; Gökhan, Kjaer, Alves, Hasan Ali (74' Kadlec); Ozan, Souza, Diego; Nani (81' Volkan Şen), Alper, Fernandao (86' Van Persie).

Sarı Kartlar : Forren, Gulbrandsen, Hasan Ali, Kjaer, Alves, Singh, Hussain, Kadlec, Nani,

Kırmızı Kart : 90+1' Rindaroy.

Goller : 68' Fernandao, 84' Ozan.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -