Yazan : steven_stiffler 21 Haziran 2010 Pazartesi

7' Shane Smeltz
29' Vincenzo Iaquinta (pen)

İşte son şampiyon, işte 11 ruhsuz İtalyan... 3 numara yerine 8 numara, 6 numara yerine 23 numara, 7 numara yerine 13 numara olsa da hiç farketmeyecekti. Sahada yine 11 ruhsuz İtalyan olacaktı. İlk maçta da öyleydi, bu maçta da öyle olacaktı. İtalyanlar 2006'yı inanarak kazandılar. Aradan geçen 4 yılda kadro olarak daha güçsüz gözüküyorlar. Fakat İngiltere için yazdıklarım, İtalya için de geçerli. İtalya'nın kadrosu ne kadar güçsüz olabilir ki ? Yeni Zelanda'ya 4-5 gol atacak düzeyde bir kadrosu var yine İtalya'nın. Fakat bu ruhsuzluk yok mu bu ruhsuzluk ? İtalya'nın yerinde yeller esiyor resmen... Yeni Zelanda'ya penaltıdan gol atıp Arjantin'e atmışcasına seviniyor İtalyanlar. Penaltı İtalya'yı diriltiyor mu ? Ona da kocaman bir hayır. İngiltere ne kadar rezil bir futbol oynuyorsa, İtalya ondan daha rezil bir futbol oynuyor şu an.

Paraguay 4
İtalya 2
Yeni Zelanda 2
Slovakya 1

şeklinde bir puanlama var şu an. Ve şöyle de bir acı gerçek var. Paraguay Yeni Zelanda'yı yense, İtalya Slovakya'yla berabere kalsa bile 3 puanla gruptan çıkacak. Uyan Azzurri uyan!

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -