Yazan : steven_stiffler 7 Mayıs 2010 Cuma

Az önce Beyaz Show'da tam bir sıçmışlık örneğine şahit olduk.Işıl Alben'i çok kritik bir haftada ; hem futbol derbisi,hem de bayan basketbol derbisinin olduğu hafta programına çıkarmıştı Fenerbahçeli Beyaz.Hoş, Işıl şov amaçlı attığı üçlüklerde bir türlü isabet tutturamayıp rezil etmişti kendisini yeterince.Ama Fenerbahçe taraftarı Beyaz'a karşı,öyle bir zamanlamada Işıl'ı programına çıkardığı için kızgındı.

Bayan voleybolcularımızın bu seneki rekorlarından,başarılarından sonra Beyaz'dan kızlarımızın konuk olduğu bir canlı yayın bekledik.O canlı yayın nihayet bu akşam gerçekleşecekti.Gerçekleşti.20 kişi canlı yayına çıktı,10 dakika süre verdi Beyaz.Çiğdem kaptanın soyadını doğru telaffuz etmeyi bırak,okumayı bile beceremedi.Jan hocamızın adını bile söylemedi.Kamil abiye söz hakkı vermedi.Kızlara söz hakkı vermedi.Osmokrovic'e Natasha değil de Natali dedi.Yaptığı abuk sabuk espriler de Beyaz'ı gözümüzden iyice düşürdü.Hiç çıkarmasaydın daha iyiydi be Beyaz...Resmen içine ettin programın.Resmen içine ettin hevesimizin.Büyük bir izleyici kitlesini kaybettin.Geçmiş olsun...

2 Responses so far.

  1. aysberg says:

    zaten beyazı izlemezdim, bu akşam kızların hatırına bakam dedim. bakmaz olaydım. ama onların yüzlerini görmek yetti bana. koyayım beyaza. bir de kimsenin adını dahi bilmiyor. ödülleri sayıyor, nihan kim diyor. haydi hepsini geçtim ödül alanları bi sima olarak tanır insan, en azından programdan önce 1-2 fotoğrafına bakar. ayıptır be.

  2. Programına bir grup insanı konuk etmiş ama kim olduklarından haberi bile yok. Birileri Beyaz'a böyle böyle bir takım var, çok başarılılar, herkes onları konuşuyor demiş, o da ayarlayın gelsinler demiş. Programdan önce de iki parça kağıt tutşturmuşlar eline bilgi mahiyetinde ama belli ki onlara bile bakmamış. Net bir şekilde olan bu. Sporcularımızın birini bile tanımadığı aşikar. Hatta Jan de Brandt desen "O kim Hollywood'da aktör falan mı" der. O derece bihaber. Songül esprisi de hiç olmadı. Hiçbir halttan haberi olmadığı zaten o espriden belli.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -