Yazan : steven_stiffler 3 Mayıs 2010 Pazartesi

Futbolda gündemlerden biri de Lazio'nun,ezeli rakibi Roma şampiyon olmasın diye Inter'e kaybetmesi.Taraftarın "Kaybedin!" demesi,Inter'in attığı gole sevinmesi futbolcuları da şaşırtmıştır eminim.Takımda onca yabancı futbolcu var.Doğma büyüme Laziolu değil büyük çoğunluğu.Muhakkak ki şaşırmışlardır.Lazio taraftarının yaptığı büyük ayıptır.Onları bu ayıba teşvik eden Francesco Totti'nin artistik hareketidir.O hareketin hemen sonrası Roma,Sampdoria'ya sahasında yenildi.Hem de bu yıl ilk defa full tribünlere oynayarak kaybetti.Kimse suçu Lazio'da aramasın.Roma şampiyon olmak için o maçı kazanmak zorundaydı.Kendi imkanları dahilinde kaybederek ipleri ellerinden bıraktılar.Sonuç olarak sonsuz nefret Lazio taraftarını buna itti.Lazio kaybetti.Yine de Lazio taraftarı unutulmayacak bir ayıba imza attı.Totti'ye de ders olsun.

One Response so far.

  1. irriducibili says:

    iki hafta önce indirdiği başparmaklarıyla evde oynar artık totti kendi kendine , onun üzülmesını ve romanın sampıyon olmamasını cok ıstıyordum derbide bize yaptıgı hareket ortadaydı , selam olsun ilary blasi ye, öpuyorum .

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -