Yazan : steven_stiffler 7 Mayıs 2010 Cuma

Geçen sezon tatmıştık bu duyguyu.Yatırımlar vardı,lakin şampiyon olmamız zordu.Çünkü Eczacıbaşı hegomonyası hakimdi.O hegomonya geçen sezon yıkıldı.Vakıfbank'ın da bu sene iyi kadro kurmasıyla,Eczacı yarışta safdışı kalan takım oldu.Hem ligde,hem kupada Vakıfbank ile çekiştik.Geçen sezona oranla,bu sezon şampiyonluğumuz sürpriz görülmeyecekti.Zaten unvan bizimdi.En iyi kadro bizimdi.En iyi taraftar açık ara bizimdi.En iyi hoca bizdeydi,en iyi libero bizdeydi,en iyi smaçör bizdeydi,en iyi pasör çaprazı bizdeydi vs. Hepsi bizdeydi.Zaten şampiyon başladığımız bir sezonu şampiyon bitirerek bir sürpriz yaşatmamış olduk.

Fenerbahçe voleybol takımının eski dönemlerine bakıyorum.Hep sezon içerisinde gelen giden oyuncuların olduğunu görüyorum.Bu sezon öyle olmadı.Kadro istikrarı sağlandı.Sezona başladığımız kadroyla sezonu bitirdik.Bu istikrarın şampiyonluğumuzda rolü büyük.

Süper Kupa
Avrupa 2.liği
Türkiye Kupası
Lig Şampiyonluğu

Bu sezon aldığımız 4 kupanın isimleri.Hepsinde ayrı bir emek var,hepsinde ayrı bir alın teri ve hak edişlik var.Taraftarımızın voleybola olan ilgisinin artması da şampiyonluğu daha sevindirici kılıyor.Geçen sezon şampiyon olduğumuzdan haberi olmayan pek çok taraftarımız vardı.

Ödülleri de sildik,süpürdük bu akşam...

Bu şampiyonluk serisi önümüzdeki yıllarda da sürecek,emin olun.Sadece bu sezonki rakipsizliğimizden dolayı seneye rakiplerimiz daha iyi kadrolar kuracaklar.İşimiz bu sezonki kadar rahat olmayacak belki.Ligin kalitesi ve rekabeti artacak.Hepsi Fenerbahçe Acıbadem sayesinde.Hepsi bu kızlar sayesinde! Bu kızları bir araya getirenlerin sayesinde!

Teşekkürler Fenerbahçe Acıbadem...Bize böyle bir gururu,onca sevinci doya doya yaşattığın için.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -