Yazan : steven_stiffler 31 Mayıs 2010 Pazartesi

FM Efsanelerimdendir Jermaine Beckford. Toplasan ya 3 ya 5 kere izlemişimdir. FM'de İngiliz alt lig takımlarıyla oynamayı sevdiğimden ilk baktığım adamlardan birisi olur. Leeds United'daki performansı ve özellikle bu yıl Manchester deplasmanında attığı golle adından fazla söz ettirmeye başlamıştı. "Premier Lig'de oynasa ne yapar?" dediğim adamlardan biriydi, Everton ile sözleşme imzaladı. Çok izlemedim dediğim gibi. Lakin maç sonuçlarına falan bakarken Leeds gol attığında aklıma gelen ilk isimdir. Post kenarda dursun, sergileyeceği performansını merakla bekliyorum.

One Response so far.

  1. unknown says:

    Sonunda transfer oldu premier lige.. Bu sene leedse çok bahis yaptım o yüzden çok seyrettim bu adamı.. FM'de nasıl yapmışlar bilmem ama bulunduğu ligin üstünde bir forvetti.. Everton forvet rotasyonunda iyi iş yapar bence.. İlk 11'den çok kenardan gelip katkı yapar takımına.. Merakla takip etcez..

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -