Yazan : steven_stiffler 21 Ocak 2011 Cuma

Haftabaşından beri heyecanla beklediğim maçta mükemmel bir galibiyet alan Fenerbahçeli oyuncularımızın hepsine helal olsun, hepsine teşekkürler. Üçüncü periyoddaki etkisiz oyuna rağmen baştan sona kadar maçtan kopmadık. Müthiş bir üçlük isabet oranıyla oynadık. 3 çeyrek boyunca bizi çıldırtan May, son çeyrekteki oyunuyla mutluluğumuzda pay sahibi oldu. Teodosic denen çirkef karakter, yine Türkün önünde eğilmek zorunda kaldı. Marko Tomas mükemmel oyunuyla maçın yıldızı oldu. Ukic ve Preldzic'te müthiş oynadılar. Ömer Onan yine her zamanki kritik anların adamı Ömer Onan'dı. Son çeyrekteki üçlüğüyle maçı kopardı. 2008'den beri evinde yenilmeyen Regal Barcelona'nın serisini bozmuştuk. Şimdi de evinde 20 maçtır yenilmeyen Olympiakos'un serisini bozduk. Fenerbahçe çok pis koyar ! Müthiş bir gurur bu... Bu takım Avrupa Şampiyonluğunu hakediyor. Son olarak; Koçun da dediği gibi; WE ARE FENERBAHCE! "Seni Seviyoruz Koç!".

2 Responses so far.

  1. rüzgar says:

    en son 2008 de kaybeden_o süreçten sonra 20 maç EUROLİGDE kaybetmeyen atina takımını tabiri caizse son periyottaki oynumuzla(29-12)AKDENİZİN SERİN SULARINA GÖMDÜK=)

  2. We are Fenerbahçe. evet bütün mesele bu. bu koç gerçekten harika. yenilse de yense de.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -