Yazan : steven_stiffler 28 Ağustos 2009 Cuma

Sabahtan beri kurayı bekliyordum.Nihayet kuralar çekildi,bir heyecanı daha geride bıraktık.Yeni bir statü ile gerçekleşecek olan Avrupa Ligi'nde hem Fenerbahçe hem de Galatasaray güzel kuralar çekti.Birinci torbadan en iyi takım geldi Fenerbahçe'ye.Düne kadar aynı torbada olduğumuz St.Bükreş çok şanslı bir kura oldu.Üçüncü torbadan gelen Twente iyi takım.Etkili isimlerini sattılar gerçi bu yıl.Arnautovic ve Elia geçen yıl başarılarında büyük pay sahibiydi.Twente'den de çekineceksek hiç kupa hedefi koymayalım zaten.Dördüncü torbadan ise kolay ötesi bir kura çektik.Sheriff Tiraspol kupaya katılan,puanı en düşük takımdı.

Galatasaray'ın grubunda Panathinaikos ciddi bir rakip.Dinamo Bükreş'in 2 maç seyircisiz oynama cezası var.Bunlardan birisi Galatasaray'a denk gelebilir.Sturm Graz'la daha önce oynamışlardı.Güzel kura oldu.

Lazio'nun grubunda ise ; Villarreal,Levski Sofia ve Salzburg var.En zor grup B Grubu gibi gözükte gözüme.Dördüncü torbada yer alan,Trabzon'u eleyen Toulouse'un kurası da oldukça şanslı bir kura olarak görülebilir.

One Response so far.

  1. Adsız says:

    Fenerbahçemiz bu gruptan rahatlıkla çıkması gerekiyor diye düşünüyorum. kesin gözüyle bakılabilir. Tabikide futbolda hiçbirşey belli olmaz. Dün geceki gibi FC Sion karşısındaki laubalilik olursa tehlikeli şeyler olabilir.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -