Yazan : steven_stiffler 20 Ağustos 2009 Perşembe

Dün akşama Defoe kendini geliş maçını oynadı adeta.Attığı 3 golle Tottenham'ı coşturdu deplasmanda.Özellikle son golü izlemeye değerdi.


Redknapp savunma dörtlüsünü Hutton,Corluka,Bassong,Ekotto şeklinde oluşturdu.Hutton gibi bir alternatif varken Corluka çoğu zaman stoperde değerlendirilebilir.Geçen hafta da bu dörtlüyü bekliyordum.İyileşir iyileşmez King çıktı onbirde.Gomes'in erken sakatlanmasıyla Cudicini devraldı eldivenleri.Cudicini daha iyi kaleci bence.Gomes Tottenham'a gitmiyor.Defoe'nin kopup maçı da baştan kopardığı maçta Hull City uyduruk bir gol attı.Yıllar önce Kadıköy'de Trabzonspor'u 2-1 yendiğimiz maçta Alex'in ortasına kafayı vurmaya çalışan Tuncay'ın golünü hatırlattı bu gol bana.

Tottenham bu yıl geçen seneden çok farklı.Başlangıcı güzel oldu,devamının güzel olması da zor değil.Hull City ise bu yıl küme düşmenin en büyük adayı bence.Guardian'ın maç verilerini de ekleyelim :
Burnley'in Manchester United'ı 1-0 yenerek gerçekleştirdiği sürprizi de es geçmek olmaz.Henüz ligin başı ama Man.United'ın bu yıl en ciddi rakibi olan Chelsea'ye yarayabilir bu skor.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -