Yazan : steven_stiffler 9 Ağustos 2009 Pazar

Nasıl bir Fenerbahçe düşmanlığıdır bu ? Ali İpek denen başkan her Fenerbahçe maçı öncesi çıkıp artistik açıklamar yapıyor.100 TL fiyata bilet satıyor.İzlediğimiz şu elektrik kesilme rezaletine bak! Nasıl bir jeneratörmüş bu arkadaş ? 57 Gençlik diye bir grubun 57.dakikada yaptığı söylentileri dolaşıyor.Eğer öyleyse koskoca kulüp buna nasıl engel olamaz ? Ali İpek denen adam nasıl bir adamdır ? Neden her türlü rezalet Ali Sami Yen yada Denizli'de olur ? Böyle bir takım Süper Lig'e hiç yakışmıyor.Bu sezon küme düşmeleri,bir daha hiç çıkamamaları dileklerimi sunuyorum.Lig Tv de yeni aletinin havasını atıp duruyordu.Elektrik kesildiğinde de kullansaydınız ya!

Maça gelelim.Bu tip olaylardan sonra insanın pek maçla ilgili birşeyler konuşması,yazması olmuyor.Ne olduğunu anlamadan golü bulduk.Akabinde gelen pozisyon zenginliği fakat bir türlü atılamayan golün ister istemez verdiği stres var.Andre ve Alex kırk yıldır beraber oynuyor gibiler.Andre'nin oyun zekası gerçekten etkileyici.Uğur Boral ve Kazım'da olmayan bu özellik Andre'yi bizim için daha değerli kılacak bu sezon boyunca.Denizlispor garip bir dizilişle sahadaydı.Antep teknik direktörünün Mehmet Yozgatlı ve Olcan'dan bek yaratma fantazisine girdiği bugün Erhan Altın da Murat Hacıoğlu'nu sol bek gibi oynattı.Murat da zaman zaman arkasında boşluklar verdi tabi.Denizlispor ilk yarı çok etkisiz ve silik bir futbol oynadı.

Andre'deki oyundan düşme özelliği ikinci yarıda yine kendini gösterdi.Andre tam hazır gözükmüyor.Oyununu 90 dakikaya yaydığı zaman tadından yenmeyecek.Alex ile kısa sürede kurduğu uyum etkileyici.Gökhan Gönül bugün fazla hücuma çıkmadı.Çıktığında da golü attırdı zaten.Bilica ve Önder'e çok iş düşmese de zamanında müdaheleleriyle dikkatimi çektiler.Ben Önder'e her zaman güveniyorum.Milli takıma çağrılmasının da moraliyle formaya iyice asılacaktır.Güiza'ya gelince...Ok yaydan çıktı bir kere.Durdurulmaz bir hal alacak gibi gözüküyor.Andre ve Alex'in çok iyi toplar getirmesi Güiza'nın pozisyona girebilmesi için büyük avantaj.Lige 2 golle başlaması çok sevindirici.Tahminimce 20 golü geçecek bu sezon.Cristian basit oynamıyor.Kritik toplar kesiyor ve hücuma iyi top çıkarıyor.Ayrıca sürekli kanatlara yönlendiriyor oyunu.Uğur'dan sonra Andre,Maldonado'dan sonra Cristian bizim için gerçekten çok iyi isimler.

İlk haftayı lider kapatmak güzel.Kaldı 33...

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -