Yazan : steven_stiffler 27 Ağustos 2009 Perşembe

Tottenham son yıllarda kupada iyi grafik çizse de alt lig takımlarıyla oynayacağı zamanlar içimi bir kuşku kaplıyor.İngiltere'de alt lig takımları kupada kendilerini göstermek için çok ekstra çabalar sarfediyor.Manchester'ın,Arsenal'in bile böyle takımlara elendiğini gördüğümüz için kuşku duymak son derece normal.

Doncaster kendi liginin zayıf ekiplerinden.Formda bir Tottenham ile karşılaşmaları onlar için şanssızlık.Hocaların hocası Harry Redknapp disiplini bu tip maçlarda elden bırakmıyor.Ligde oynattığı onbirden farklı bir onbir sürdü sahaya.Elindeki bol rotasyonunlu kadroyu değerlendirdi.Giovani'yi tekrar sahalarda görmek güzel.Güzel de bir asist yaptı.Peter Crouch da kendine yakışır bir kafa golüyle siftahı yaptı.Doncaster'ın pozisyonları da azımsanacak gibi değil...Okuduğum yorumlar Lennon'ın arkasında kalan Bentley oynadığı futbolla beğeni topladığı yönünde.

Maçın özet görüntülerini bu linkten izleyebilirsiniz.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -