Yazan : steven_stiffler 29 Aralık 2011 Perşembe

Premier Lig'in en mütevazı kadrosuyla, en oturmuş kadrolarından birinin karşılaşmasıydı. Norwich sezona belki kötü başlamadı ama stadı ve atmosferi hâla bir Championship takımı havasında... Keza kadrosu da öyle. Bu sezon belki kalırlar ama önümüzdeki sezon Blackpool gibi bir düşüş yaşayabileceklerini düşünüyorum.

Zaten Tottenham maçında da bireysel yetenek farkları gözler önündeydi. Tottenhamlı oyuncular rakibin her pas girişimini bozdu, çalım atarken bile rahattılar. Gollerde de öyle... Kalite farkının bu kadar bariz olması Tottenham'a baştan sona üstün bir oyunla gösterdi. Kolay atılan goller ile kolay bir galibiyet geldi. Chelsea, Manchester City, Arsenal puan kaybetmişken; Tottenham ve Manchester United haftanın en kârlı takımları oldular. Tottenham bu 3 puanla Chelsea beraberliğini de telafi etmiş oldu. 2 gol atan Bale ise maçın yıldızı. 2 gol atmasaydı bile maçın yıldızı olurdu.

Premier Lig'de güzel bir haftasonu futbolseverleri bekliyor yine. Tahminlerim;

Manchester United, Blackburn'ü iyice dibe hapseder. Kendisi de zirve yürüyüşüne devam eder. Arsenal bu haftaki kaybın ardından QPR karşısında rahat kazanır. Chelsea Aston Villa'yı yenmek zorunda... Sunderland'in Manchester City'ye çelme takma ihtimali var. Tottenham'ın ise Swansea karşısında yine kazanarak, haftayı kârda kapatacağını düşünüyorum.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -