Yazan : steven_stiffler 16 Aralık 2011 Cuma

Fotoğraf dünkü maçın soyunma odasından... Shamrock Rovers'ın mütevazı bir stadı, mütevazı bir soyunma odası var. Tottenham'ın Facebook sayfası çok güzel çalışıyor. Keza Twitter'ı da öyle... Premier Lig takımları sosyal medyayı çok etkin kullanıyor. Neyse; konumuz bu değil de Tottenham Avrupa Ligi'nden anlamsızca elenince konu ister istemez kayıyor. Zira şu kupaya en layık takımlardan biridir.

Rakip Shamrock Rovers tam tersi, kupanın en kötü takımı. Amatör bir takım gibi oynuyor. Hele dün akşam kalecilerinin inanılmaz komik anları oldu, çok amatörce hareketleri vardı. İlk maçta 3-1 gibi ucuz bir skorla yırtmışlardı. Tottenham dün akşam maça kazanmak isteyen bir kadroyla çıktı. İlk yarıda 3 tane attılar, ikinci yarı çok kaçırıp 1 tane atabildiler. Goller; Pienaar, Townsend, Defoe ve Kane'den... Redknapp'ın Kane'den beklentileri var gibi. Çok sık şans veriyor. İsim olarak Keane'e benzese de; öyle bir ivme yakalayacağını sanmıyorum. Aynı zamanda İddaa'da da kazandım dün. Tottenham handikap oranı 1,90 çok cazipti, kaçırmadım.

Maçın özetini izlemek isteyenler linkten izleyebilirler. Grupta oluşan son puan durumunu vererek Tottenham için Avrupa Ligi defterini kapatalım.

Paok 12 puan
Rubin 11 puan
Tottenham 10 puan
Shamrock 0 puan

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -