Yazan : steven_stiffler 4 Aralık 2011 Pazar

Paok mağlubiyetiyle hayal kırıklığı yaratan Tottenham, dün evinde Tuncay'ın takımı Bolton'ı ağırladı. Bolton kaliteli kadrosuna ve iyi bir menajere sahip olmasına rağmen ligde kalma mücadelesi veriyor. Tabi ki bu kötü gidişatta Owen Coyle'un payı var. Ancak Coyle benim ligde en sempatik bulduğum ve başarılı olabileceğine inandığım bir menajer. Bir diğeri Ian Holloway'di gerçi, Blackpool küme düştü :)

Tottenham maça Bale'in korner organizasyonunda ön direkte attığı golle 1-0 önde başladı. Selçuk Şahinvâri bir ön direk golüydü der, İngiliz futbolseverlerin tepkisini çekerim. Gary Cahill'in 18. dakikada gördüğü kırmızı kart, Tottenham için kolay gözüken bir maçın üzerine bal kaymak oldu. Tottenham'ın özellikle 30. dakikadan ilk yarı bitene kadar oluşturduğu sert bir baskı ve yakaladığı bol miktarda gol pozisyonu var. Bu pozisyonlar golü getirmedi. Daha doğrusu hâla ligin en iyi kalecilerinden biri olduğunu düşündüğüm Jaaskelainen geçit vermedi.

İkinci yarıda 50.dakikada Lennon'ın attığı gol ile skor 2-0 oldu ve Tottenham rahatladı. Defoe 60'da skoru 3-0'a getirdi. Yine bol miktarda gol pozisyonu kaçtı ve önemli bir fark yemekten kurtulan Bolton oldu. Owen Coyle için söyleyeceğim son şey; Klasnic'i tekrar futbola döndürdü ve takıma kazandırdı. Keşke aynısını da Tuncay için yapsa...

Gallerli Gareth Bale, geçtiğimiz hafta yaşamını yitiren Galler futbolunun unutulmaz isimlerinden Gary Speed'i anmayı ihmal etmedi. Bale maça "RIP Gary Speed" yazan özel bir kramponla çıktı ve golden sonra kramponunu objektiflere gösterdi.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -