Yazan : steven_stiffler 2 Aralık 2011 Cuma

Vaslui dirençli takım. Lazio ilk maçta gruptaki ekstra puan kaybını yapmıştı. İyi oynadığı Lizbon maçını da kaybetmişti, ancak evinde vasat bir Rumen takımını yenememek daha ekstra bir kayıp olsa gerek. Üstelik Vaslui'nin orada aldığı 1 puan; Vaslui'yi yarışın içine sokan ve tutan 1 puan olarak da nitelendirilebilir.

Dün gece oynanan maçın hakkını beraberlik olarak söyleyebiliriz. İki takımın da yer yer etkili, yer yer cılız; sonuç olarak gol olabilitesi düşük atakları oldu. Rocchi ile beraber Lazio'nun daha baskılı oynadığını düşünüyorum. Vaslui'nin oyun şablonu kaptanları Adailton üzerine kurulu. Adailton'un duran toplarına da çok güveniyorlar.

Son hafta maçları çok kritik. Lizbon gruptan çıkmayı garantiledi. Belki yedek ağırlıklı çıkarlar Lazio deplasmanına. Vaslui ise; Zürih deplasmanına gidecek. Zürih'in şansı kalmadı. Ancak Vaslui klasman olarak Zürih'ten iyi bir takım değil. Çok hayati 2 maç oynanacak. Lazio zora soktuğu şansını değerlendirmek için Lizbon'u yenmek zorunda.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -