Yazan : steven_stiffler 27 Eylül 2012 Perşembe

Sezona çok iyi başlayan iki takım Lazio ve Napoli. Napoli hâla namağlup yoluna devam ederken, Lazio 3 maçlık galibiyet serisinin arkasına 2 tane mağlubiyet yazdırdı. Ligde mağlup olmayan 3 takım bulunuyor. Juventus geçen sezonki namağlup unvanını devam ettiriyor. Napoli'nin çıkışı da sürpriz sayılmaz. Sampdoria ise şu an topladığı puanlar ve mağlubiyet yüzü görmemesiyle lige beklentilerin üzerinde başlayan takım.

Lazio'nun dün akşam yediği 3 gol de birbirinden komik. 3 golde de büyük şanssızlık var. Napoli'nin herşeyi Cavani yine yıldız oldu. Lazio'da Mickael Ciani için sezon oldukça talihsiz ve kötü başladı. İlk golde Ciani'ye çarpan top, Marchetti'yi yanıltarak ağlarla buluştu. İkinci golde hata Federico Marchetti'nin. Aslında ilk golde de hatalı olduğunu söyleyebiliriz. Üçüncü gol amatör takım işi... Cavani bomboş kaleye gidiyor, peşinde bir tane Laziolu yok. Cavani kaleciyi çalımladığı an görüntüye 3 Laziolu futbolcu anca girebiliyor. Mickael Ciani bir de penaltı yaptırdı. Bu penaltı da oldukça komik bir karardı. Neyse ki; Cavani penaltıyı dağlara taşlara vurdu.

Tipik bir Lazio sezonu. Lige iyi başla, sonra düşüşe geç...

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -