Yazan : steven_stiffler 18 Ekim 2009 Pazar

Milli maç arasının formda olan Tottenham'ı etkileyeceğini düşünüyordum.Olumsuz bir yansıma olmamış,bugün yeterince iyi oynayarak galibiyeti aldılar.Ayrı bir parantez de milli maç arasının Modric'in iyileşmesine ve sahalara en azından 1 maç daha erken dönecek olmasına açalım.

Tottenham'ın talihsiz kaptanı King'in durumu belirsizdi yine maç öncesi.Adamın sürekli sakatlanması büyük talihsizlik.İngiltere ile Afrika'ya gidebilmesi gerek,sakatlık engeli çıkmamalı.Zaten Tottenham'ın halihazırda en iyi stoperi.Simge isimlerinden birisi olarak gösteriliyor King.Bu maça 11 başlaması belki riskliydi bilemiyorum ama attığı golle buna değdiğini kanıtladı.David James'in de Rüştü ile birlikte bırakması lazım.Öyle bir çıkış olmaz !

Defoe estetik adam,önünden süratle geçip gidebilecek olan topa uzayarak vurup golü attı.Bent de estetikti.Tottenham'da yapamadı.Şimdi fırtına gibi esiyor.Balonla gol atmışken onu da analım.Fantasy Premier Lig oyununda da en büyük puan kozum olmaya devam ededursun.Portsmouth'un OKI reklamına alışmışım.Yeni forma reklamı çok düz olmuş.Bu sene çok zorlanacak Pompey.Ben küme düşmeye aday olarak görüyorum zaten sezon başından beri.Harry Redknapp çok önemli isimdi Pompey için.Bugün de Pompey'e kendi sahasında 5.mağlubiyetini tattıran isim oldu.Dile kolay içeride 5 maçı birden kaybetmek.

Portsmouth'un golünü atan eski Tottenham'lı Boateng'in vuruşu hırs doluydu."Bu anam için!" dercesine iman gücüyle vurdu.Neyse ki baba,kardeş,eş,dost diye devam ettiremedi Kara Murat.Boateng potansiyelli elemandı ama Tottenham kadrosunda yer bulması zordu.Eski Portsmouth'lu Krancjar da Tottenham'a dinamizm kattı.Özellikle 2 maçtır fena oynamıyor.Yine de Modric'i bekliyoruz tabi ki...

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -