Yazan : steven_stiffler 22 Kasım 2010 Pazartesi

Dün Ömer Onan'ın Iverson'ı sahadan silmesini ve Lazio'nun Tardini deplasmanını izleyemedim. Maçla ilgili geniş bir özet de bulamadım henüz. Ancak golleri izleyebildim. Crespo ve Floccari'nin karşılıklı kafa golleriyle 1-1'lik skor çıkmış. Hani hep Matuzalem'i sevmediğimi yazıyorum ya; yine onun sahada olmasının bir uğursuzluğu mudur nedir; puan kaybı gelmiş. Ledesma yerine neden Matuzalem'i tercih etti Reja bilmiyorum. Ancak Ledesma'nın bir sakatlığı da yoktu ve ikinci yarıda oyuna dahil olmuş zaten. Lazio'da Crespo olan, çok sevdiğim Hernan Crespo'nun golden sonra Parma armasını öpmesi de yakışmamış reise. Yine de Crespo candır.

Inter'in puan kaybı yine işimize geldi. Ancak Roma ne ara o kadar yükseldi anlayamadım. Ayrıca Napoli'nin galibiyet serisine geçen hafta Lazio son vermişti. Napoli dün şov yaparak kazandı. Çok iyi oynadılar. Milan 29, Lazio 26, Napoli 24, Juve 23, Roma 22 puanda. Lazio haftaya Catania'yı konuk ediyor.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -