Yazan : steven_stiffler 28 Kasım 2010 Pazar

Salona 15.30 gibi ulaşabildim. Bu sürede de Erkek Voleybol maçının 2. setinin son 7-8 sayılık bölümünü ve son seti izleyebildim. Erkek takımımız oynadığı oyunla hayal kırıklığı yarattı. Farklı önde başladığı son seti bile kazanamadı. Galatasaray hırslı ve istekli oynayarak maçı 3-0 kazandı. Bu hiç beklemediğim bir skordu ve haliyle epey moralimiz bozuldu. Ancak bayanların rahat galibiyetiyle yine eve mutlu döndük.
Bu maçta sakat olan Nati ile birlikte tribünde Şaşkova'nın oturmasını bekliyordum. Şaşkova'yı dinlendirme vakti gelmişti. Çok sık maç yapıyoruz ve bu maçların hepsinde oynadı Şaşkova. Yabancı kontenjanı sezon içerisinde oyuncuları sık sık dinlendirmemize sebep olacaktır. Nati, Zülfiye ile beraber tribündeydi ancak Şaşkova'yı maçta göremedim.
Beşiktaş'ın kadrosu çok kalitesiz bu yıl... Geçen sezon yine direnmeye müsait oyuncuları bulunuyordu. Popovic gibi tanınmış ve tecrübeli bir oyuncusu da vardı. Bugün ısınırlarken Duygu ve Pelin dışında tanıdık bir isme rastlamadım. Çok dirençsiz bir kadro kurmuşlar. Nitekim ilk sette direnmeye çalıştılar. Ancak 2. ve 3. sette bitse de gitsek havasına girdiler. Kasia Skowronska ve Seda Tokatlıoğlu maçın ön plana çıkan isimleriydi. Smaçör Çiğdem Kaptan'ı da çok beğendim. Ze Roberto'nun maçın son bölümlerinde İpek, Yağmur, Ergül gibi isimlere şans tanıması oyuncuların galibiyette pay sahibi olarak, güven tazelemelerini sağladı. Yağmur ve Ergül'ün şansı var gibi ama bu kadro derinliğinde İpek en zayıf halka gibi geliyor bana... İpek'in de zaman zaman yer bulması gerek. Zaten ligdeki kaliteli takımlar ortada. Bu tip kolay maçlarda az şans bulan oyuncuları değerlendirmek gerekir.


Maç sayısını videoya alabildim bu sefer...


Maç kısa bir sürede bitmesine rağmen, yarın yolculuk olduğu için Basketbol maçına geçemedim. O maçın tvde 2. yarısına yetiştim. Geriden gelip maçı kazanmamız çok güzel bir akşam yaşattı bize. Galatasaray'a kaybettiğimiz erkek voleybol maçı dışında aldığımız 2 güzel galibiyetle güzel bir Fenerbahçe Günü'nü daha geride bıraktık.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -