Yazan : steven_stiffler 5 Kasım 2010 Cuma

Bu büyük zaferle ilgili yazmazsak, basket takımımıza haksızlık etmiş oluruz. Tabi ki söylemek istediklerimiz var. Son Avrupa Şampiyonu Barcelona'yı, kendi evinde 61 sayıda tutarak yenmek çok büyük bir başarı. Ancak akşam bu maçı kaybetseydik de; takımda gerçekleşen ve gerçekleşmekte olan olumlu gelişmeleri göz ardı edemezdik. Takım taş gibi oldu. Spahija farklı bir kimlik kazandırdı. Bu kimlik Fenerbahçe ismine yakışan, formasına yakışan savaşçı bir kimlik. Müthiş savunma yaptık. Arkama yaslanıp da rahat rahat izlediğim, baştan sona üstün oynadığımız bir Barcelona maçımız var artık tarihte... Süre alıp da skora katkı vermeyen oyuncumuz yok. Pek beğenmediğim Greer bile bir başka oynuyor bu sezon. Tebrikler, alkışlar takımımza... İnanılmaz keyif alarak izlediğim bir maçtı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

2 Responses so far.

 1. Şu aşağıdaki linkte yapılan yorumlara bittim :)
  ***
  İnsanın takımı böyle göt etmeli rakipleri.
  İlk yorumlarda Fenerbahçe ile dalga geçenlerin maçtan sonra esamesi okunmuyor :)

  http://www.ntvspor.net/haber/basketbol/26309/fenerbahce-tarih-yazdi

 2. Skywalker says:

  Eger bu oyunumuzu devam ettirirsek, final four hic de uzak degil. Savunma gercekten muthisti, Fenerbahce'nin ismindeki SK - Spor Klubu unvaninin hakkini nasil verdigini herkes gorsun artik.

  Ashita he Free Kick

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -