Yazan : steven_stiffler 5 Şubat 2010 Cuma

Epeydir kupon yazmıyordum.Bugün kupon yazasım geldi.Onca totem deniyorum,hala zengin değilim.Linderoth gibi yattığım yerden çuvalla para da kazanamıyorum.İddaaya devam...

Cuma maçlarıyla sallamaya başlayayım.Tutturup egomu tatmin etmem gerek.

Bielefeld - Fürth : Fürth ligde en sevdiğim takımlardan.Bu sevgi sadece bahis sevgisi tabi.St.Pauli,Fürth,Duisburg ve Augsburg en çok kazandıran takımlar bana.Kazandırmasa bile pek yanıltmazlar.Şimdi böyle yazdığım için yatacağım biliyorum.O yüzden gol tahmini gireceğim.Fürth deplasmanda gol atar.Bielefeld de güçlü takım.Almanya Bundesliga 2 alta yönelik sonuçlara sahne oluyor son haftalarda.O yüzden bu maç için 2-3 Gol tahmini garantici bir tahmin gibi geliyor bana.1,75 oranı var.

Oberhausen - Hansa Rostock : Aralarında sadece 2 puan fark var.İki takım da alt sıralardan kurtulma mücadelesi veriyor.Hansa Rostock daha tecrübeli bir takım.Bundesliga'nın da asansör takımlarından birisi.Lakin bu sene zirveyi zorlayamadılar.Oberhausen 9 maçtır kazanamıyor.Cacık takım.Hansa istikrarsız da olsa puan alabilen bir takım.02 Çifte şans oynanır,1,22 oranı var.

St.Pauli - Karlsruher : St.Pauli ligin en iyi takımlarından birisi.Zaten puanlamada da 2.sırada.İçeride,dışarıda kazanabilen bir takım.Deniz Barış gibi bir süpersonik yeteneğin formasını giymiş olması da sevdiriyor St.Pauli'yi.Bravo Deniz barış diyor,St.Pauli'yi günün bankosu ilan ediyorum.1,45 ile banko 1.

Beşiktaş - Gençlerbirliği : Mustafa Denizli evinden izleyecekmiş.Thomas Doll Beşiktaş'ı kendince analiz edecek kalitede bir hoca.İyi kötü bir zaaf yakalamıştır.Gol attıracaktır takımına.Beşiktaş da karşılık verir ve o kısır maçlardan birisi olmaz.Üst diyesim var bu maça.Üst ve 1,75.

Newcastle - Cardiff : Ligin misafir takımı Newcastle'ı sahasında Cardiff'i yener.Cardiff zaman zaman çok iyi maçlar oynuyor.İddaacılar çok yükleniyor bu maça,oradan bir cenabetlik çıkmazsa Newcastle alır.1,70 oranla 1.

Yukarıdaki maçları kaynaştırıp kuponlaştırdığımızda 9,21 oran çıkıyor.

Cuma mübarektir.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -