Yazan : steven_stiffler 4 Şubat 2010 Perşembe

Fenerbahçe taraftarı maç seçiyor derler ya,koca bir yalan işte o.Biletler 22 lira olunca,hava ne kadar soğuk olsa bile tribünde farkedilir bir doluluk da oluyormuş demek.Bilet fiyatları Türkiye standartının çok üstünde.Tamam stat güzel,hatta içinde üşümeyeceğin kadar sıcak bir ortamı da var.Önemli olan bu sıcaklığı taraftara da yansıtabilmek...Taraftara yansıdığında takıma yansıyor çünkü...Fenerbahçe'nin bütünlüğü ortaya çıkıyor.

Fotoğraftaki şu tablo çok şeyi anlatıyor aslında.Fenerbahçe bu seneyi istiyor.Şampiyonluğu da,kupayı da,hatta Avrupa'yı da yürekten istiyor.Andre oynadıkça oynatıyor.Alex gibi...Semih oynadıkça oynatıyor.O da Alex gibi.Özer'e zaten "Yeni Alex" diyorlar.Fenerbahçe'de isteyince herkes birer Alex olabiliyor aslında.Fenerbahçe söylenildiği gibi Alex'e endeksli bir takım değil o yüzden.

Ertuğrul Sağlam'ın Hüseyin,Batalla,Volkan Şen'i kenarda oturtmasını anlayamadım öncelikle.Hadi Hüseyin halı sahaya çağırılacak topçu değildir.Lakin Volkan Şen'in Bursaspor'da 11 oyuncusu olduğunu oyuna girdikten sonra da gördük.Ertuğrul kupayı ikinci plana mı atıyor acaba ? Kim oynarsa oynasın,bu maçı farklı alırdık.Sadece Ertuğrul Sağlam'ın önemli oyuncularını kenarda oturtmasını anlayamadım.Yiyorsa lig maçımızda da oturtsun.

Uğur Boral'ın tam form tutmuş gözükürken sakatlanması çok kötü oldu.İşte şimdi sol açık,çok açık.Vederson ile sezon bitmez.Uğur için de sezonu kapattı diyorlar.Özer sağda iyi oynadı bugün,lakin ilerleyen haftalarda solda oynayacak gibi gözüküyor.İlk yarıdaki keyif veren futbolumuz,ikinci yarını yerini haklı olarak skora dayalı bir oyuna bıraktı.Ama gereğinden çok pozisyon vermemiz hoşuma gitmedi.Güzel skoru korumak ve keyifli bir akşam olması,direkten dönen şanssız toplara rağmen tribündeki taraftarımızı evine mutlu döndürdü.TV karşısında izleyenler de mutluydu.Hem de TRT'nin dandik yayınına rağmen...Hele o ilk goldeki kamera açısı neydi öyle yahu ?

Keyifli futbolumuz sürsün,sıradaki Diyarbakır'a 8 atalım...

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -