Yazan : steven_stiffler 13 Aralık 2012 Perşembe

Pazartesi oynanan lig maçlarını sanki kimse sallamıyor gibi... Ben de çok sevmem. Ancak Bologna-Lazio maçı hakikaten çok umursanmamış, sanki Faroe Adaları'nda oynanmış gibi. İzleyemeyince hakkında ne kaynak bulmak kolay, ne doğru düzgün bir özet, ne doğru düzgün bir fotoğraf.

Libor Kozak sezona iyi devam ediyor, eyvallah. Ancak Klose de çok formda ve gol krallığına oynuyor. Önemli bir lig maçında öncelikli tercih Miroslav Klose olmalı. Zaten bu maçta da Libor Kozak maçın en büyük hayalkırıklığı olarak, kırımzı kart da görmüş. Tatsız-tuzsuz bir maç olmuş, 1 puan iki takım için de kazanç sayılabilir. Lazio için sıkıntı; önümüzdeki haftasonu Inter ile oynayacak olmaları. Beraberlik kokan bir Inter maçı gibi geliyor bana... Kozak'ın eksikliği elbette önemli, yedek kulübesindeki en büyük koz. Öte yandan; Diamanti çok karizma futbolcu be...

Bologna : Agliardi, Motta, Antonsson, Sorensen, Cherubin, Krhin (88' Pasquato), Taider, Perez (48' Guarente), Kone (80' Morleo), Diamanti, Gilardino.

Lazio : Marchetti, Cavanda, Ciani, Biava, Radu, Ledesma, Gonzalez (69' Lulic), Hernanes, Mauri (90+3' Onazi), Candreva (78' Klose), Kozak.

Sarı Kartlar : Cavanda, Guarente, Sorensen

Kırmızı Kart : 86' Kozak

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -