Yazan : steven_stiffler 13 Haziran 2009 Cumartesi

Aziz Yıldırım; transfer nasıl yapılır,nasıl başkan olur adeta ders verircesine bitirdi transferi.Beşiktaş forumlarında bir yas havası esmekte...Demirören kim bilir hangi renktir şimdi?Etik davranan taraf hakkını aldı.Olayların bu noktaya gelmesi kesinlikle Beşiktaş yönetiminin tutumundan kaynaklanıyor.

Antu'da transferi ânı ânına,duyumlarla yaşadık.Bir renkdaşımız Mehmet'in üzerindeki tişörtten tut,içtiği suya kadar,uçakta geçen konuşmalara kadar herşeyi bizlere iletti.Antu, Antu olalı böyle transfer duyumu görmemiştir herhalde...Hürriyet gazetesi de Antu'da yazanları birer birer alıp,sitesinde Uçaktan Canlı Yayın başlığıyla bire bir yayınladı.Hürriyet üslubuyla sanki Mehmet Topuz'u baskı altında bırakıyormuşuz gibi lanse etmiş,ayıp etmiş.Ama alıştık.

Mehmet Topuz'un baskı altında kaldığına inanmıştım son gelişen olaylardan ve açıklamalardan sonra.Ama sonuçta ağzından çıkan cümlelere dikkat etmedi.Büyük Fenerbahçe taraftarına kendisini affettirmesi gerekecek.

Fenerbahçe'mize ezik diyebilme cesaretinde bulunan Demirören ağzının payını en güzel şekilde almış oldu,en sevindiğim detay bu.

"Tüpçüsün sen,tüpçü kal..."

One Response so far.

  1. Bir yere gitti de kurtulduk :D Siirt Jetpaspor hortlayıp alsa umrumda olmazdı bu saatten sonra o derece. Hayırlı olsun.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -