Yazan : steven_stiffler 20 Haziran 2009 Cumartesi

Başarılı performansının yanı sıra yaptığı transferlerle de dikkat çeken Sivasspor'un bu sezon kadrosunda Tunuslu Hamed Namouchi de yer alacak.Bir Anadolu takımına göre çok çok iyi bir transfer olduğunu söylemek yanlış olmaz.Oynadığı takımlarda çok fazla yer bulan bir oyuncu değil.Cannes'da oynayıp İskoçya'nın yolunu tutmuş.3 Sezon boyunca Glasgow Rangers forması giymiş.Sadece 34 maçta forma giymiş.Daha sonra tekrar Fransa'ya,Lorient'e dönüş yapmış.Sivasspor'un kıskacındaydı uzun zamandır ve bu sezon kendisini Sivasspor'da izleyebileceğiz.Geçen sezon Sivasspor defansif bir taktikle oynadı.Orta sahada bu tip bir oyuncu kullanmadı.Zaman zaman Mohamed Ali'yi bu şekilde kullanıyordu Bülent Uygun.Şimdi elinde bu mevkii için iyi bir yabancı olmuş oldu.Üstelik top tekniğinden dolayı Zidane'e bile benzetilmiş Namouchi.Sivasspor'un yeni Bilica'sı olup büyük kulüplerimizi peşine takabileceğini düşünüyorum.Yaşı da henüz 25.Ligimizde böyle yabancıları görmek beni sevindiriyor.

One Response so far.

  1. Bülent Uygun'un yabancı tercihleri çok iyi oluyor gerçekten. Daha önce bir röportajında dinledim. Futbolcu ile yapılan transfer görüşmelerinde her şeyi açıkca anlatıyormuş. Sivas'ta gece hayatı yok falan gibilerinden. O yüzden adam gelince nereye düştüm ben demiyor, bunları kabul ederek geliyor takıma.
    Transfere gelirsek stopere de Ahmed Said'i alsalar Mısır'dan çok iyi olacak :)

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -