Yazan : steven_stiffler 30 Ekim 2012 Salı

Lazio'dan puan kaybı bekliyordum, ancak bu şekilde değil... Fiorentina iyi kadroya ve Montella gibi potansiyelli bir hocaya sahip. Montella'nın kısa zamanda çok takım değiştirmesi olumsuz bir ayrıntı olsa da, şu an için Fiorentina'nın ligde bulunduğu yer fena değil. Hakemin etkisini bir yana bırakırsak, maçı yine hakeden tarafın Fiorentina olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Fiorentina maça hızlı girdiği gibi; bir de penaltı kaçırdı. Lazio için şans ânıydı. İlk yarının sonunda Ljajic'in mükemmel golü geldi. Müslüman futbolcu, golden sonra bayramı kutlamayı da ihmal etmedi. İkinci yarıda Lazio'nun oyunu dengeleme çabaları vardı. Maç 1-0 iken Lazio'nun bariz golü hakem tarafından iptal edildi. Pozisyonda ofsayt yoktu. Mauri geriden çıkıp kafayı vurdu. Bu dakikadan sonra Lazio oldukça demoralize ve yorgun gözüktü. Ledesma ve Hernanes'in kırmızı kartlarıyla, Lazio'nun beraberlik umudu da yerini yenilgiyi kabullenmeye bıraktı. İlk yarının son dakikasında Ljajic'in golüne engel olamayan Lazio, maçın son dakikasında da Toni'ye engel olamadı.

Hernanes ve Ledesma; Lazio sisteminin kilit oyuncuları. Sıradaki maç iç sahada Torino'yla... Ledesma'nın yerine Cana oynayacaktır da; Hernanes'in yerine Ederson oynayabilecek durumda mı bilmiyorum.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -