Yazan : steven_stiffler 8 Ocak 2012 Pazar

Kupa maçlarını oldum olası sevmem. Ama İngiltere'dekiler öyle değil... Alt lig takımlarının devleri eleme sürprizleri, Premier Lig takımlarının da oynama şansı bulamayan oyuncuların oynaması kupa maçlarını daha izlenebilir kılıyor. Yine de Redknapp'ın dün için oldukça tecrübeli bir kadroyu sahaya sürdüğünü ve sürprizden kaçındığını söyleyebilirim. Giovani Dos Santos, Pavlyuchenko ve Defoe'nin golleriyle gelen 3-0'lık galibiyette; maçın adamı Giovani Dos Santos oldu. Ben yetenekli olduğunu ama Tottenham'da oynayacak kapasitede olmadığını düşünüyorum. Sadece bu tip kupa maçlarında forma giyebilir. Bu sezon Avrupa Ligi maçlarında da göz dolduran bir performans sergilemişti. Pienaar, Krancjar gibi isimler de anca bu tip maçlarda oynayabilecek gibi gözüküyor. Tottenham'da kadro istikrarı falan eyvallah tamam da; bu tip misyonunu tamamlayan isimler yenilenmeli.

Tottenham 5. turdaki rakibini beklerken; FA Cup'ta günün sürprizi Swindon Town'dan geldi. Paolo Di Canio reyizin çalıştırdığı Swindon Town, Wigan'ı 2-1 yenerek kupada tur atladı.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -