Yazan : steven_stiffler 12 Ocak 2012 Perşembe

Ligin ilk haftasında; Londra'daki isyanlar dolayısıyla maç ertelenmişti. Yine bir diğer notum; Tottenham'ın geçen sezon Everton'ı yenemediğiydi. Bu erteleme maçını ise hep cepte görüyordum. Pek çok Tottenham maç yazımda belirtmişimdir.

Everton bu ligin en tatsız takımlarından. Hem istikrarsız bir performansları var, hem beklentilerin altındalar; hem de taraftarı heyecanlandıracak bir oyuncu alacak durumda olmadıkları için transfer yapmadılar. 2 aylık Donovan'a umut bağlamış durumdalar. Çok beğenirim de, taraftarı heyecanlandıracak bir isim değil. Geçen hafta kaleden kaleye gol atan Tim Howard; bu sefer yediği her iki golde de o golü attığına pişman edildi. Adeta Bolton kalecisi Bogdan'ın ahını almış gibiydi. Everton'da Moyes da pek mutlu gözükmüyor. Umutlu hiç değil... Everton için birşeylerin değişmesi şart. Tottenham'ın kadrosu senelerdir aynı mesela. Ancak; bir iki takviyeyle hem taraftarı heyecanlandırıyorlar, hem de transferlerden fayda sağlıyorlar. Benim cepte gördüğüm maç beklediğim gibi bitti. 2-0'lık galibiyetle; 45 puana ulaştı Spurs. Lider City'nin 3 puan gerisine, Manchester United ile ise eşit puanda. Chelsea'ye de bir 8 puan takmışlığı var. Daha ne olsun ?

Cumartesi günü rakip Wolverhampton. Lütfen sürpriz olmasın ve Tottenham sezon sonuna kadar şampiyonluk yarışının içinde olsun!

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -