Yazan : steven_stiffler 16 Mayıs 2011 Pazartesi

Fenerbahçe'nin maçına gittiğim için bu güzel maçı izleme fırsatım olmadı. Bir yanda Dalglish ile çıkış yakalayıp Anfield'da hiç maç kaybetmeyen Liverpool, diğer yanda kötü formu yüzünden Şampiyonlar Ligi vizesini kaçırıp; Liverpool'un da arkasına düşen Tottenham. Açıkçası maçtan çok bir beklentim yoktu. Tottenham'ın lige havlu atacağını düşünüyordum. Ancak Van der Vaart'ın güzel golünün sağladığı avantajı iyi kullanmış Tottenham. İngiltere'nin bana göre en skandal hakemi Howard Webb; uydurma bir penaltı vermiş. Pienaar'ın pozisyonda penaltılık hiç birşey yok. Üstelik hafif temas da ceza sahası dışında yapılıyor gibi geldi bana. Tam bir Burak Yılmaz olayı... Howard Webb gibi kötü bir hakeme Uluslararası alanda çok güvenilmesini hiç bir zaman anlayamayacağım.

Tottenham bu galibiyetle tekrar Liverpool'un üstüne çıktı. Sezonu White Hart Lane'de Birmingham mücadelesiyle kapatacağız. Birmingham'ın kümede kalmak için oynayacağını belirtelim.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -