Yazan : steven_stiffler 20 Kasım 2009 Cuma

Sodje kardeşleri sorsam,tanıyan pek insan bulamayacağımı biliyorum.2002 Dünya Kupası esnasında gazetede yada bir dergide resmini görüp dikkatimi çekmişti Efe Sodje.O günden beri ara sıra kendisinden haber almaya çalışırım.İngiltere alt liglerinde futbol hayatını sürdürdü,son demlerini oynuyor.37 yaşında Efe Sodje.
Uzun,örgülü,giydiği forma rengine göre sakalını renklendiren renkli bir tip Efe.Davids stili gözlük taktığı dönemleri de var.Nijeryalı dedemiz kendisi gibi imaj düşkünü futbolcu kardeşlere sahip.
Sam Sodje bunlardan birisi.1979 doğumlu olan Sam de abi Sodje gibi İngiltere alt liglerinde oynuyor yıllardır.Reading'in Premier Lig'e çıktığı yıllarda pek forma şansı bulamasa da o havayı soludu.Sodjegillerin en şanslısı diyebiliriz belki bu yüzden...Saç stili olarak en efendi Sodje ilan ettim ben kendisini.Birçok zenci futbolcunun kullandığı örgülü modeli kullanıyor. (Bunun bir ismi vardı,bilemedim şimdi)
Üçüncü kardeş 1981 doğumlu Akpo Sodje.Şu anda Charlton Athletic forması giyiyor.Saç rengi olarak genelde sarıyı tercih ediyor.

Üçünü toplasan bir cacık etmezler,o ayrı...

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -