Yazan : steven_stiffler 2 Eylül 2009 Çarşamba

Tottenham firesiz giderken Modric'in sakatlığıyla sarsılmıştı geçen haftasonu.Modric şüphesiz bu takımın en iyi birkaç isminden birisi...Tottenham bir gün şampiyonluğa oynarsa bunda Modric'in çok büyük payı olur.Yıldız statüsünde gördüğüm ve her takımda oynayabilecek nadir Tottenham oyuncularından birisi.Sakatlığından sonra sadece 2 günlük bir transfer dönemi sürecinde alternatifi olarak aynı milli takımda oynadığı Kranjcar getirildi.Kranjcar iyi oyuncu,birkaç yıl önce beklenen patlamayı bir türlü yapamamış olsa da Modric'in alternatifi olmak için biçilmiş kaftan.O'Hara gibi bir alternatif daha bulunduğunu unutmayalım.En azından Modric sahalara dönene kadar iyi gidişatı sürdürmek için katkıda bulunması takımdaki yerini de sağlamlaştırır.Haydi oğlum Kranjcar!

Karşılığında Prince-Boateng Portsmouth'a verilmiş Tottenham resmi internet sitesinde yazan habere göre.Lakin Portsmouth'un sitesinde böyle bir haber göremedim.Boateng kendini geliştiremeden gitti.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -