Yazan : steven_stiffler 18 Şubat 2012 Cumartesi

Dünya Futbolu'nun iki güzel formalı takımının karşılaşması da diyebilirim buna. Atletico Madrid ve Lazio futbollarının yanı sıra, çok şık giyinen iki kulüp. Modacı edasıyla girdik hadi... Onca cacık takım varken Atletico Madrid'in Lazio'ya çıkması büyük talihsizlikti zaten. İki takım arasında güç farkı çok değil belki ama Atletico bu maçlarda daha tecrübeli bir takım. En önemli fark ise; tabi ki Radamel Falcao.

"Diakite yerine Dias tercih edilseydi" diyebilirim Reja'nın kadro seçimi için. Oysa Klose'nin golüyle güzel de başlamıştı maç. 6 dakika sonra Adrian'ın golüyle gelen beraberlik, Lazio'nun üstünlük kuramaması ve Falcao faktörü ibreyi Atletico Madrid'e çevirdi. Atletico tribünlerinde AS Roma bayrakları da dikkat çekti. İki ihtimalden biri; Romalıların Atletico'yu desteklemeye gelmesi. Diğer ihtimal ise; Atletico Madrid taraftarlarının Lazioluları kızdırmak için Roma bayraklarını kullanması.

Falcao'nun golleri tur kapısını Atletico için açtı. Vicente Calderon'daki maç Lazio için mucize, Atletico Madrid için ise prestij mücadelesi olacak.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -