Yazan : steven_stiffler 19 Şubat 2012 Pazar

Fenerbahçe'miz ve Türk Futbolu için tarihi bir günü daha geride bıraktık. Artık son haftalara yaklaşılıyordu, rakip ligin güçlü takımlarından Sivasspor'du. Bugünü özel kılan ise; Büyük Fenerbahçe'nin Yürekli Kadınlarıydı.

Havanın soğuk olmasını bahane etmeden, sıcak evlerinde oturmak varken mabede gelerek direnişte sorumluluk aldılar. Mabede ışık oldular. 50 bin ya da değil... Her biri aynı amaç uğruna çarpan yürekler.

Maçtan sonra akıllarda kalan; oynanan futbol, atılan goller, haklı ya da haksız kararlardan çok Fenerbahçe Kadınları'ydı. Onları stada getiren Sarı-Lacivert renklere bağlılıkları ve vazgeçmeyi bir an bile düşünmedikleri Fenerbahçe sevgisiydi.

Yapılan hatalardan dolayı beklemediğimiz anlarda kalemizde goller gördük. Ancak tribünlerin o güzel enerjisi sahadaki futbolcuları öyle motive etti ki; özlediğimiz Fenerbahçe geri döndü. Tribündeki kadınlarımızın umudu, bir an bile bitmek tükenmek bilmeyen desteği maçı getiren en büyük etken oldu.

Unutulmasın ki; biz sahada sadece futbol oynamıyoruz, onur mücadelesi veriyoruz. TEŞEKKÜRLER BÜYÜK FENERBAHÇE'NİN KOCAMAN YÜREKLİ KADINLARI...

Haklı mücadelemizde tam 232 gün oldu. Vazgeçmek yok. Bizi yıkmaya, parçalamaya çalışanlara karşı her gün daha da güçlenerek DİRENECEĞİZ!

***Bir Fenerbahçe kadını olan Merve Koperler tarafından yazılmıştır.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -