Yazan : steven_stiffler 27 Ekim 2011 Perşembe

Şu puan kaybının lüzumsuzluğunu anlatmak zor. Tabi ki her puan kaybı gereksiz. Ancak iyi giden bir takımın, zorlu rakiplerinden alabileceği puanları alan bir takımın, kendi evinde nispeten zayıf bir rakibe puan kaybetmesinin lüzumsuzluğu bambaşka birşey.

Lazio maça hırslı ve arzulu başladı. Klose'nin kafa golü skoru 1-0'a getirdi. Lulic'in yükselen performansının devam ettiğini de söyleyelim. Geçen hafta sakatlanan Hernanes bu hafta oyuna Cisse'nin yerine ikinci yarıda girdi. Gonzalo Bergessio'nun golü skoru eşitlerken, maçın perdesini kapatan gol oldu. Lazio bu maçı kazansaydı lider olacaktı. Udinese'nin kaybından sonra, Juventus kazanarak liderliği aldı. Lazio ise şu an 3.sırada. Önündeki maç trafiğine baktığımda, kağıt üzerinde Lazio'nun favori olduğu maçlar var. Cagliari ve Parma maçlarından çıkarılacak 6 puan, Napoli ve Juventus maçları öncesi hem moral verir; hem puan kaybetme lüksü verir.


Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -