Yazan : steven_stiffler 26 Eylül 2011 Pazartesi

Palermo ve Lazio ligin gol yollarında etkili iki takımı... Ancak dünkü mücadelelerine kaleciler damga vurduğundan gol sesi çıkmadı. Yine geçen sezon Palermo'nun ev sahipliğinde yapılan mücadeleye Muslera damgasını vurmuş, Lazio Dias'ın attığı golle 1-0 kazanmıştı. Dün hem Marchetti, hem Tzorvas günündeydi. Marchetti'yi "iyi başlayamadı" diyerek eleştirdim. Dün takımına 1 puan kazandıran isimdi. Tzorvas, Marchetti'den daha fazla övgüyü hakediyor gerçi. İnanılmaz pozisyonları kurtardı. Cisse bir vuruşta aut yerine boş kaleyi nişan alabilse, Tzorvas'ın emeği boşa gidecekti. Ancak şans Yunan kalecinin yanında oldu. Lazio'da Edy Reja geçen hafta istifa etmiş, ancak bu istifası Lotito tarafından kabul görmemişti. Reja kurt hoca, Lazio'ya geldiği günden beri çok fazla katkısı oldu. Şu an Lazio her ne kadar geçen sezonun üstüne koyamamış ve orta sıra takımı görüntüsünde olsa da bence hoca bu sezonu bitirmeli... Edy Reja için düşündüğüm birşey de; Lorik Cana'yı pek tutmuyor. Haftaya Lazio için zorlu Fiorentina deplasmanı var. Fiorentina sezona iyi başladı. Lazio'nun şansı zor olsa da, ezeli rekabet gazıyla kazanabileceklerini düşünüyorum.

One Response so far.

  1. Adsız says:

    libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!libor kozak yazısı bekliyoruz usta!!

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -