Yazan : steven_stiffler 28 Temmuz 2009 Salı

Az Alkmaar ile karşılaştığımız dönemde Kadıköy'de 3-3 biten maçta attığı gol ve oynadığı oyunla dikkatimi çekmişti Nourdin Boukhari.İlker Yasin yine övüp duruyordu tabi.O dönem Nantes'dan kiralanmıştı Az Alkmaar'a.

30 Haziran 1980 Hollanda doğumlu futbolcu.Aslen Faslı,7 defa milli formayı da giymiş zaten.Uzun boyuna rağmen çok iyi bir tekniğe sahip.Ayrıca uzaktan şutları da oldukça etkili.Sol kanatta,forvet arkasında oynabilir.Gerekirse forvet bile oynar.Az Alkmaar maçından beri takip etmeye çalışırım.Gittiği yerlerde pek tutunabilen bir oyuncu değil.2008 yılında Suudi Arabistan yolunu tutmuşluğu da var.Hiç maç oynamadan tekrar Hollanda'ya dönmüş.Biraz sorunlu bir oyuncu gibi gözüküyor ilk etapta.Fakat yeteneklerini sahaya yansıttığında sorunlarının üstüne örtecek bir oyuncudur.

Kasımpaşa'ya transfer oldu bugün.3 yıllığına Kasımpaşa ile anlaştı.3 yıl Boukhari burada duramaz,o belli.Daha önce Trabzonspor'un ilgilendiğini okumuştum.Yanılmıyorsam geçen sezon başıydı.Gerçekten Türkiye'ye gelmesini çok istediğim bir yabancıydı.Kasımpaşa'ya geleceğini hiç ummazdım.Kasımpaşa yönetimini tebrik etmek gerek bu transferden dolayı.Sezon içerisinde adından sık sık bahsettireceğini düşünüyorum.Türkiye'de bu sene büyük takımlar dışında da gerçekten güzel transferler yapan takımlar oldu.Çok heyecanlı bir lig bekliyorum.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -