Yazan : steven_stiffler 28 Temmuz 2009 Salı

Sivasspor beklenilenden de ağır bir yenilgi aldı ve büyük hayalkırıklığı yarattı.Hazırlık maçlarını hiç takip etmedim,çok olumsuz görüşler okudum ama bu kadar kötü olabileceklerini tahmin etmiyordum.O kadar yabancı aldık dediler,nerede bu oyuncular ? Namouchi,Dayro Moreno,Omotoyossi vs. neredeler ? Sivasspor 2 sezondur oynadığı defansif ağırlıklı futbolu da bozmuş.Şuursuz,ne yaptığını bilmeyen bir takım vardı bugün sahada...Sivasspor böyle bir sezon geçirir mi toparlanır mı bilemem.Ama bu sezon Şampiyonluk yarışı içerisinde Sivasspor'un olmayacağını öngörebilirim.Bugün en güvendiğim adam olan Petkovic ise tam bir kova kıvamındaydı.Kendisine hiç yakışmayan hatalar yaptı.Sivasspor gol yemek için uğraştı bir ara adeta.Bu kadar hatalar zinciri birbirini kovalasın,hayret vallahi! Bir amaç uğruna takımı dağıtıp risk aldılar ama Sivasspor'un geleceğini baltalamış olabilirler bu hamlelerle...Yazık oldu.

One Response so far.

  1. Fenerlig says:

    Gün içinde spor radyolarını dinliyorum. Canlı bağlantıları bir dinlemenizi isterim. Gazsaraylı ve 8taş'lılar sürekli Bülent Uygu'u eleştiriyorlar. 6 yemem ve 8 yemem sözleri baya zorlarına gitmiş :) Halbıki Bülent hoca takım adı vermemişti, yarası olan gocunur :)

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -