Yazan : steven_stiffler 4 Mayıs 2012 Cuma

Evi, arabayı satın Tottenham'a oynayın dedim arkadaşlara. İddaa'da bile 1,80 gibi güzel bir oranı vardı. Tottenham beklentimi boşa çıkarmadı. Bolton karşısında çok iyi bir futbolla kazandı ve üçüncülük iddiasını devam ettirdi. Fabrice Muamba da sahalara döndü ama şimdilik izleyici olarak. Umarım yakın zamanda kendini toparlar ve futbolunu da izlemeye devam ederiz.

Bolton : Bogdan, Ream, Wheater, Boyata, Ricketts, Reo Coker (65' Vela), Petrov, Davies, Eagles (84' Miyaichi), Kevin Davies, Ngog (65' Klasnic)

Tottenham : Friedel, Walker, Gallas (87' Nelsen), Kaboul, Rose, Sandro, Lennon (84' Saha), Modric, Bale, Van der Vaart (80' Livermore), Adebayor

Goller :  37' Modric, 51' Reo Coker, 60' Van der Vaart, 62' ve 69' Adebayor

Adebayor attığı gollerle Premier Lig'te 15 gole ulaşırken, Van der Vaart 11. golünü attı. Bu sezon geçtiğimiz sezonu aratıyor ama 11 gol istatistiği oldukça herşeye rağmen çok iyi. Modric'in golü haftanın en güzel gollerinden. Reo Coker sezon başı Fenerbahçe'ye çok istediğim bir oyuncuydu. Bonservisi elindeydi, senelerdir beğenirim. Bolton'da da iyi işler yapıyor. Golü ise biraz piyango bir goldü.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -