Yazan : steven_stiffler 8 Mayıs 2012 Salı

Aston Villa kadrosunun hali tirajik. Alex McLeish beğendiğim bir menajer değil. Zaten başarısız da, başarısız insanı kimse beğenmez. Tottenham ise ayağına gelen fırsatları tepmekte uzman bir takımdır. Yine iyi futbol oynadı. Talihsizliklerle de mücadele etti. Aston Villa'nın ilk golü Gallas'a çarpıp, talihsiz bir şekilde Tottenham filelerine gitti. Danny Rose haksız yere oyundan atıldı. Kaçan gol pozisyonlarını da talihsizlik sayarsak; futbol şansının Tottenham'ın yanında olmadığı aşikâr.

Norwich'in Arsenal'a ecel terleri döktürmesi, tirajik beraberlik golü; Tottenham'ı pek ateşlememiş. İyi futbol her zaman var ama mücadele isteği bambaşka birşey. Haksız kırmızı karttan sonra Tottenhamlı futbolcular da hırslandı ama galibiyete yetmedi. Ayrıca Bale, Vaart ve Modric'in olduğu takımda Adebayor'un penaltı atmaya gelmesi beni tedirgin ediyor. Neyse ki düzgün vurdu.

Tottenham son hafta Fulham'ı yenip, Arsenal'ın puan kaybetmesini bekleyecek.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -