Yazan : steven_stiffler 30 Ağustos 2010 Pazartesi

Serie A bu haftasonu başladı. En çok merak edilen;Mourinho'nun gidişiyle Inter'in hegomonyasının yıkılıp yıkılmayacağı. Rakiplerden Juventus'un Bari mağlubiyetiyle, Milan'ın ise farklı galibiyetle başladığını not edelim.

Bizi ilgilendiren kısım ise; Lazio'nun maçları. Geçen sezona Ballardini ile iyi başlayıp, kötü devam edip; Reja'nın gelişiyle toparlanmasını izlemiştik Lazio'nun. Dün Sampdoria deplasmanında sezona kötü bir başlangıç yaptı Lazio. Futbol olarak geçen seneden farkı yoktu. Bal yapmayan arı modunda, etkili hücumları gol yapamayarak döndü. Tartışmalı bir penaltıyla geriye düştü. İlk yarıda üstün oynadığı bölümde golü atsa, maçın gidişatı Lazio'nun lehine olacaktı muhtemelen. Reja üçlü savunmadan vazgeçmediğini gösterdi. Zarate'yi de forvette ikinci adam olarak kullandı. En uçta Floccari'yi tercih etti. Rocchi'yi ikinci yarı Lichsteiner'ın yerine aldı. Belçikalı bek oyuncusu, genç Luis Cavanda da siftahı yaptı dün. 57. Dakikada yılların faydasızı Del Nero'nun yerine oyuna girdi.

Samdpdoria'nın golleri Cassano ve Guberti'den...

4 Responses so far.

  1. Adsız says:

    macı izleseydiin varya en az lazio 8 tane atardı yahu sampdoria ıkı kere geldı gol attı olucak busene santa cruzda geldı ılk 4 hayal deıl.

  2. Ben de öyle yazdım zaten. Lazio bal yapamayan arı gibiydi. Her hücumdan boş döndü. Matuzalem hücuma biraz katkı verse iyi olur. Ledesma daha çok katkı veriyor.

  3. Erdem says:

    kısa özetlere bakınca ilk yarı lazio oynamış gibi geldi. ama özetin özetinden bişey anlaşılmıyor tabi. istatistikler lazio'nun lehine. ilginç bir maç olmuş. sampdoria her iki bremen maçında da begenimi kazanmıştı. yine iyi bi derece yaparlar.

  4. takımın ortasahası top tutmayı öğrenmiş en azından.ilk yarıda çok iyiydik,ikinci yarıda gardımız düştü.ama belirtildiği gibi bu sene avrupa kupalarına katılma hakkı hayal değil.

    ha bir de; şu biava-dias faydasızları ne işe yarar?

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -