Yazan : steven_stiffler 16 Ağustos 2010 Pazartesi

Çok gereksiz iki detay dikkatimi çekti dün akşam. Kanalları gezerken Kanal D'de "Green Street Hooligans" filmine rastladım. Holiganlar Kulübü diye çevrilmiş ve TV'de İlk ibresiyle yayınlanıyordu. Filmi severiz, sayarız. Futbolu yakından takip edip bu filmi izlemeyen pek insan da yoktur. Lakin, dün akşam Tv'de İlk diye verilen film, daha önce ATV'de Holiganlar ismiyle yayınlanmıştı. Mesut Yar'lık yapıyorum, olmamış Kanal D diyorum.

Aynı saatte Show Tv'de Rob Schneider'ın "Big Stan" filmi oynuyordu. Rob Schneider severim. Yemekteyiz'e katılsa oturur izlerim. Film de fena değil, eğlendiren bir Rob Schneider yapımı. Eksiği ; Adam Sandler'ı filmin herhangi bir anında göremiyoruz. Bir 10 dakika da Show Tv'ye göz gezdirdim. Film her cümlede 3-4 kelime sansürlenmiş şekilde yayınlandı. Uyuşturucu, tecavüz kelimeleri de sansürlenmiş artık, bilginiz olsun. Dolayısıyla bu kadar sansür olunca, film de bir boka benzemiyor. Madem bu kelimeler yasaklı, yayınlamayın.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -