Yazan : steven_stiffler 1 Mayıs 2009 Cuma


Bilyoner hesabımı sıfırladım geçen hafta.Bugün İddaa bayiinde yaptım kuponlarımı.İddaa kuponu kokan adamların yanında,birbirine gaz veren,ona oynama buna oyna diyen adamlarla yaptım kuponu.Emek sarfettim bir nevi.Cumartesi gününe 4 maç çıkardım.Tahminlerim şöyle ;

A.Bielefeld - Stuttgart (Alt 1,75) - Bielefeld 2 hafta önce Münih'e iyi direnmişti.Stuttgart'a da kolay kolay boyun eğeceklerini zannetmiyorum.Çok erken bir gol olmadığı takdirde 2,5 altı biter bu maç
Linzer ASK - Rapid Vienna (Üst 1,55) - Bu maç biraz da Rapid'in gol performansına bakar.Genelde gollü maçlar oynuyorlar,deplasman olduğu için biraz düşündürdü.Lakin oynamış bulundum.
St.Ettienne - Nancy (1 1,65) - St.Ettienne küme düşme korkusunu hala yaşıyor.Açıkçası bu kadar süre potada kalacaklarına ihtimal vermezdim.Sahasında kazanır.
Real Madrid - Barcelona (1 2,20) - Real Madrid'in beklediği maç nihayet geldi çattı.Galibiyet dışındaki her skor Barça'nın şampiyonluğu demek.Real Madrid kazanmak zorunda olduğu için 1 oynadım.

Toplam Oran : 9,84

Pazar günü için ise 5 maç seçtim.

Wolves - Doncaster ( 1 1,45) - Doncaster ligin kötü takımlarından.Wolves da en iyi takımlarından birisi.Sahasında daha iyi sonuçlar alıyor.Rahat kazanacağını düşünüyorum.
Juventus - Lecce (Üst 1,65) - Serie A'da son haftalarda dikkatimi çeken bir detay maçların çoğunun üst bitmesi.Biraz da buna güvenerek bu maça üst oynadım.
Roma - Chievo (1 1,40) - Geçen hafta Fiorentina'ya kaybeden Roma,UEFA vizesi için bu maçı kazanır.
Genoa - Sampdoria (Üst 1,80) - Sampdoria'da golcüler formda.Sampdoria mutlaka gol atar bu maçta.Genoa da ev sahibi olmanın avantajıyla golü kovalayacaktır.Üst oynamaya iten faktör de bu oldu.
Sporting Gijon - A.Bilbao (Üst 1,65) - Ath.Bilbao bu sezon beni hiç yatırmadı.Bu deplasmanda da kaybetseler bile gol atacaklarını düşünüyorum.

Herkese bol kazançlı haftasonu dileyelim,adet yerini bulsun.

One Response so far.

  1. Erdi says:

    Bu hafta da oynamayacağımız maçları belirledik ;H

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -