Yazan : steven_stiffler 3 Mayıs 2009 Pazar


Süper lig'de müthiş heyecanlı bir gündü bugün.Goller yağmur gibi yağdı.Hangisine bakacağıma şaşırdım.Kocaelispor deplasmanda Konyaspor'a 2-0 yenilerek şansını mucizelere bıraktı.Sene başında kurulan toplama takım yerine,ikinci yarıdaki gibi bir transfer politikası izlenseydi; Kocaelispor şu an yarışın içinde olabilirdi.Yazık oldu.

Denizlispor,Eskişehir'i 3-2 yenerek rakibinin üstüne çıktı.Belediye'nin de bugün kazanmasıyla Eskişehir düşme korkusunu hissetmeye başladı iyice.Antalya sahasında Bursa'ya yenilerek düşme potasından uzaklaşma şansını yitirdi bu haftalığına.Bursaspor başarılı sonuçlar almaya devam ediyor.

Ankaragücü ise Ankaraspor'u 1-0 yenerek 10.sırada yer aldı bu hafta sonunda.Hâla kurtulmuş sayılmazlar.Zirve mücadelesinde ise Gaziantepspor,Sivasspor'a çelme taktı.Sivasspor'un kaybetmesiyle Beşiktaş bu akşam ekstradan motive olacaktır.Olur da bu akşam Beşiktaş'ı yenersek,o zaman Trabzonspor'da matematiksel olarak şampiyonluk için oldukça umutlanacak.

Lig çok kızıştı çok.Özellikle alt sıralardaki çekişmeyi takip etmek müthiş zevk veriyor.Hacettepe'den sonra Kocaeli'yi de düştü sayarsak,üçüncü bileti almamak için 7 takım yarışıyor.Haftaya işler daha da kızışabilir.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -