Yazan : steven_stiffler 15 Mayıs 2009 Cuma

Eski kıyak işimden,biraz kişisel problemlerin de etkisiyle ayrıldığımdan beri 5,5 aydır ev hanımı modundaydım.Bir çok iş görüşmesine rağmen , ille de kendi mesleğim olsun diye direttim.Bilgi-işlem kastım durdum,olmadı :/ Ee biraz da keyif adamıyız.Sonuçta aylar geçerken boş-beleş takılmaya alıştım.Hamlaştım.Birkaç gün önce ise 2 işe birden kabul edildim.Tercihim tanıdığım,sevdiğim yerden yana oldu.Ama bugün ilk iş günümde zorlandığımı,çok yorulduğumu belirtmeliyim.Suratım Stewie'nin suratı gibi.Zaman ne gösterecek bakalım diyor,damdan dama atlıyorum.

Bir şarkıya taktım bu aralar...Kate Voegele - 99 Times.Hentai suratlı cici kızımız,pek de tarzım olmayan bu şarkıyla beğenimi kazandı.Eminim ki çok mutludur kendisi... :) Giriyorum,çıkıyorum bu şarkıyı dinliyorum.Biraz Lindsay Lohan stili olmuş -ki pek hoşlaşmam kendisinden- ama oldukça güzel şarkı.Dinletiyor kendisini deyip,tavsiye edelim.

Şarkıyı paylaşamıyoruz yasak olduğundan tabi,hatunun sitesini açınca çalıyor bir kısmı.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -