Yazan : steven_stiffler 30 Nisan 2012 Pazartesi

Son haftalarda iyi takip edemiyorum. Lazio kadrosunun ligdeki düşüşünü anlarım ama aynı amaç uğruna Ada'da mücadele veren Tottenham kadrosunun düşüşünü anlamıyorum.

Tottenham-Blackburn maçının geniş bir özetini izledim. Tottenham yine keyif vermiş, müthiş oynamışlar. Blackburn'de Steve Kean'i görünce şaşırdım. Sezon başında Blackburn taraftarlarından sık sık tepkiler görüyor ve her maç istifaya çağırılıyordu. Ben bıraktı diye hatırlıyorum, muhtemelen başka biriyle karıştırdım. Steve Kean hâla Blackburn'ün başında. Değişen de pek birşey yok. Blackburn hâla kümede kalma mücadelesi veriyor. Muhtemelen düşecek. Bence düşmeli de, çok sıkıcı bir takım. Tottenham'ın dün direkten dönen topları maça heyecan katmış. Özellikle Sandro'nun şutu mükemmeldi. Kyle Walker'ın frikik golü ise haftanın en güzel gollerinden. Kyle Walker bu sezon kendini ispatlamakla kalmadı ve aştı da... Kusursuz bek özelliklerinin yanına bir de duran top becerisini ekledi.

Tottenham'ın maç eksiği var. Arsenal'la aradaki puan farkı 4. Bolton ve Aston Villa deplasmanlarından sonra Fulham ile White Hart Lane'de oynayıp sezonu kapatacaklar. Premier Lig dördüncüsünün Şampiyonlar Ligi ön elemesinde zorlanmayacağını düşünüyorum. Ancak ligi Arsenal'in önünde bitirip üçüncü olmak önemli. Üstelik sezonun büyük bir bölümünü o aşamada geçirmişken... Arsenal ise Norwich ve WBA ile oynayacak. İki iddiasız takım. Arsenal'in işi zor gözükmüyor.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -