Yazan : steven_stiffler 8 Nisan 2012 Pazar

Sunderland ligin iyi takımlarından birisi. Bulunduğu yer de hiç fena değil. Özellikle kendi sahalarında çok arzulu ve gol atmaya yönelik oynuyorlar. Tottenham'da üçüncülük koltuğu sallantıda. Ben bu maçı karşılıklı gollerle Tottenham'ın kazanacağını düşünüyordum.

Sunderland'de Sebastian Larsson'a özel bir parantez açmak isterim. Ben Birmingham'dayken çok daha iyi bir yerde olması gerektiğini söylüyordum, sezon başı Sunderland'a geldi. Burada da performansı iyi, hatta Sunderland'de yılın en iyisi bence. Kaleci Mignolet de tecrübesizliğine rağmen sezon başından beri iyi performans veriyor. Tottenham'da Rafael Van der Vaart'ın formsuzluğu ise devam ediyor. Bu maçta mutlak bir gol pozisyonunu değerlendiremedi. Hem geç vurdu, hem penaltı bekledi; ki pozisyon tartışmaya açıktı. Sunderland'in sahasında en etkisiz olduğu maçlardan biriydi. Sessegnon ve Larsson; Bendtner'e top taşıyamadı. Taşısalar da pek birşey farkeder miydi bilmiyorum, Bendtner'den bahsediyoruz.

Tottenham bal yapmayan arı gibiydi. Daha etkiliydi ama çok pozisyon üretemedi. Maç golsüz biterken, Tottenham şimdi City'nin Arsenal'ı yenmesini bekliyor. Önümüzdeki hafta hem Tottenham, hem Arsenal kazanabileceği maçlara çıkıyorlar. Tottenham, Norwich'i ağırlayacak. Arsenal, Wolves deplasmanına çıkacak.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -