Yazan : steven_stiffler 7 Şubat 2011 Pazartesi

Bana göre Lazio'nun zirve yarışına havlu attığı maçtır. Milan'ın zor deplasmanı, puan kaybı muhtemeldi. E Napoli çok formda, Cavani attıkça kazanıyorlar. Kazanmaya da devam edecekler gibi. Inter maç eksiğine rağmen seni tehdit ediyor. Çok değil, 8-10 hafta önce küme düşme potasına yakın diye dalga geçilen Roma hemen arkanda. Chievo gibi bir takımı kendi evinde yakalamışsın, yeneceksin! Yoksa zirve yarışı içinde kalmak mümkün değil. Hatta bu tip ekstra puan kayıpları, sezonun ilk yarısında çok rahatmış gibi gözüken Şampiyonlar Ligi potasından da edebilir takımı.

Lazio'nun çok da iyi oynayamamasına rağmen Hernanes'in frikiğiyle soyunma odasına 1-0 önde gitmesi büyük bir nimetti. Buna rağmen bir türlü gelmeyen 2.gol ve 1-0'ın korunamaması kritik 2 puan bıraktırdı. Muhtemelen bundan sonra Milan,Napoli ve Inter şampiyonluk yarışını sürdürecek. Şampiyonlar Ligi vizesi için ise ; Lazio,Roma,Udinese,Palermo,Juventus iddialı gözüküyorlar.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -