Yazan : steven_stiffler 1 Mart 2010 Pazartesi

Everton gibi form tutmuş bir takım mağlup ederek,ilk 4 hedefini kovalamaya devam ediyor Tottenham.Harry Redknapp hakikaten bir başka hoca.Formda Pavlyuchenko'ya formayı verdi dün.Pavlyuchenko da golünü atarak formayı hakettiğini bir kez daha kanıtladı.Attığı gol Defoevâri.Defoe'nin bu yıl attığı gollere çok benziyor.Bu kez asisti yapan isim Defoe.

Modric'in golü de klasına yakışır şekilde.Everton'ın golü tam zamanında geldi aslında.Maça ortak olmalarını sağlayacak bir dakikada geldi.Golde Yakubu kaleciyi engelliyor.Yine de boktan bir gol olduğunu söyleyebiliriz.Fenerbahçe yer genelde bu boktan golleri...Everton'ın kadrosu çok iyi.Yedek kulübesinde Donovan,Jagielka,Bilyaletdinov gibi adamlar var.Everton ligin en kaliteli kadrolarından birine sahip.Hocası da çok kaliteli.Bu şartlarda daha iyi bir konumda olmak zorundalar.

6 Mart'ta Manchester City deplasmanı var.6 puanlık maç denilen türden...

Bu hafta Fenerbahçe maç yazısı yok.Aynı şeyleri tekrar etmeye gerek yok.Yönetimin sezon başında söz verdiği revizyonu yapamadığı gerçeği yüzümüze vuruldu artık.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -